Dekoracja stojąca Art Piece 29 x 15 cm Mette Ditmer

Dostępność: Tak
Wysyłka w: 15 dni roboczych ( Produkt znajduje się w magazynie producenta )
Cena: 345,00 zł

Cena regularna:

345.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: METTE DITMER
Kod produktu: MetteARTSYM09

Opis

Dekoracja stojąca Art Piece Mette Ditmer

Czerń tej rzeźby nie jest pusta – to czerń pełna znaczeń. Jakby cała forma była odlewem gestu, zatrzymanym tuż przed końcem. Jej wijące się linie splatają się niczym myśli, które nigdy nie znajdują jednej odpowiedzi. To forma otwarta – dynamiczna, a zarazem wyciszona. Powierzchnia surowa, jakby wypalona z wnętrza ziemi, nadaje jej ciężar i charakter. A jednak – nie ma tu ciężkości. Jest ruch. Płynność. Symbol, który każdy może zinterpretować inaczej: jako opowieść o związku, o tańcu, o drodze, która nigdy nie jest prosta. Przyciąga wzrok i go zatrzymuje. To rzeźba, która nie wymaga światła, by być obecna. Sama w sobie tworzy napięcie i równowagę. Może stać na półce jak medytacja w materii. Jak cicha obecność. Jak głos bez dźwięku.

 
 

W świecie pełnym hałasu, Mette Ditmer tworzy przestrzenie, które oddychają spokojem. Jej projekty nie krzyczą – one szepczą. Są jak poranny cień na ścianie, jak dotyk dłoni na powierzchni kamienia. To estetyka uważności – tam, gdzie każdy kształt, każda linia, każde załamanie światła ma znaczenie. Od ponad 25 lat tworzy przedmioty, które są nie tylko użytkowe, ale także kontemplacyjne. Donice, wazony, tekstylia, akcesoria łazienkowe – wszystkie noszą ślad jej ręki, a zarazem ducha miejsca, w którym powstały. Inspirowane naturą, rzeźbą i architekturą, stają się czymś więcej niż dekoracją. To formy, które zapraszają do ciszy. Do bycia.

Kolory ziemi, surowa żywica kamienna, ciepło ceramiki, miękkość bawełny – materiały te opowiadają historie nieśpieszne, skupione, osobiste. Mette Ditmer nie projektuje rzeczy na pokaz, lecz na obecność. Na domy, które chcą być schronieniem, a nie wystawą. Każdy przedmiot to mały rytuał: wstawanie o świcie, nalewanie wody do ulubionego naczynia, układanie gałązek w wazonie, który sam przypomina rzeźbę. W świecie marki Mette Ditmer piękno nie potrzebuje ozdób – wystarczy, że jest prawdziwe. To marka dla tych, którzy słuchają ciszy. Którzy wierzą, że mniej znaczy więcej. Że wnętrze – to nie tylko przestrzeń wokół nas, ale i w nas.

Wymiary: 20 x 10 cm

Materiał: żywica kamienna

Kolor: złamana biel

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium